HC 21 Prešov | Official web

Rozhovor s partnerom: Vaše nehnuteľnosti

Prinášame vám sériu rozhovorov s partnermi hokejového klubu HC MV Transport Prešov. Portfólio našich partnerov je naozaj široké a rôznorodé, no všetkých spája spoločná láska k najrýchlejšej hre na svete. Týmto im tiež chceme vyjadriť našu nesmiernu vďaku za podporu. Naším ďalším respondentom bola spoločnosť Vaše nehnuteľnosti.

 

Na úvod nám, prosím, predstavte vašu spoločnosť.

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti je na realitnom trhu stabilnou firmou už viac ako 7 rokov. Komplexne zabezpečujeme predaj, kúpu, prenájom nehnuteľností a výstavbu rodinných domov.

 

Síce to už z názvu vyplýva prezraďte prosím našim fanúšikom čomu sa venuje vaša spoločnosť?

 Áno, tak ako už názov prezrádza, našou prácou je čo najlepšie sa starať o vaše nehnuteľnosti. Sme tím profesionálov, ktorých baví naša práca. Za roky práce už máme stovky spokojných klientov a veríme, že aj vďaka hokeju nám pribudne zopár nových zákazníkov J.

 

Partnerom klubu ste už druhú sezónu, prečo ste sa rozhodli podporiť prešovský hokejový klub? A vlastne prečo práve hokej? 

Sme veľkí fanúšikovia hokeja. Keďže sme v Prešove 23 rokov nemali extraligový hokej, veľmi sme sa potešili jeho návratu do nášho mesta. Ani chvíľu sme neváhali a chceli sme tento projekt podporiť a trocha pomôcť. Je pre nás veľkou cťou byť partnerom nášho klubu HC MV Transport Prešov.

 

Ako vnímate vzájomnú spoluprácu s hokejovým klubom? 

Spolupráca je o partnerstve a cítime sa na štadióne ako doma. Sme v hľadisku na každom domácom zápase a spoločne s ďalšími partnermi fandíme. Klub propaguje našu značku na štadióne ale aj cez sociálne siete.  Tohto roku sme sa rozhodli aj pre podporu našej mládeže. Zapájame sa aj do organizácie pravidelnej tomboly počas domácich zápasov.

 

Čakajú nás posledné zápasy základnej časti, čo by ste odkázali fanúšikom pred poslednými kolami? Prečo by mali prísť podporiť náš tím?

Chceme poprosiť všetkých našich fanúšikov aby sa tešili z každého zápasu a z možnosti, že si vieme zahrať proti kvalitným mužstvám ako Slovan, Košice či Zvolen. Máme možnosť vidieť zahraničných hráčov z Kanady, USA či Ruska a sledovať ich techniku a bojovnosť. Chlapci potrebujú cítiť našu podporu a energiu z hľadiska. Máme super fanklub J.

 

Momentálne sme síce na 12tom mieste, ale stále bojujeme a v posledných zápasoch pravidelne bodujeme. Aká je vaša prognóza s konečným umiestnením? 

Áno, aktuálna sezóna sa nevyvíja podľa našich predstáv. Určite sme chceli náš klub vidieť hrať o vyššie priečky tabuľky. No súťaž je veľmi vyrovnaná a teda niekto musí byť aj na chvoste tabuľky. V mnohých zápasoch sme mali aj dosť veľkú smolu, máme na konte až 13 remízových zápasov, kde sme mali blízko k víťazstvám a teda sme mohli mať viac bodov v tabuľke.  Posledné výsledky ale dávajú nádej, že to môže byť lepšie a sme presvedčení  o záchrane nášho tímu v extralige. Náš tip je, že skončíme na 11tom mieste a budúcu sezónu už budeme robiť väčšiu radosť Prešovčanom. Najradšej by sme ale boli ak by sme ešte dokázali zabojovať o 10te miesto a zahrať si osemfinále play-off. Hráme ešte o 24 bodov a strata 7 bodov sa dá ešte ľahko zmazať.

 

Ďakujeme spoločnosti Vaše nehnuteľnosti1 za jej priazeň a podporu v priebehu sezóny 2022/23.

 

Foto: Peter Ilenčík