HC 21 Prešov | Official web

Rozhovor s partnerom: Sanas

Prinášame vám sériu rozhovorov s partnermi hokejového klubu HC MV Transport Prešov. Portfólio našich partnerov je naozaj široké a rôznorodé, no všetkých spája spoločná láska k najrýchlejšej hre na svete. Týmto im tiež chceme vyjadriť našu nesmiernu vďaku za podporu. Naším ďalším respondentom bol Miroslav Zahornacký, obchodný zástupca spoločnosti Sanas.

 

Na úvod nám, prosím, predstavte vašu spoločnosť a čomu sa venuje?

Spoločnosť SANAS a.s. je slovenský výrobca nábytku s dlhoročnou tradíciou (viac ako 65 rokov). Na domácom trhu sa venujeme hlavne výrobe kuchynských liniek, sedačiek, postelí a zákazkovej výrobe.

 

Partnerom klubu ste už druhú sezónu, prečo ste sa rozhodli podporiť prešovský hokejový klub? A vlastne prečo práve hokej?

Prešovský klub preto, že naša spoločnosť je v Prešovskom kraji a mesto Sabinov má blízko k mestu Prešov. Hokej z toho dôvodu, že je na Slovensku jeden z najpopulárnejších a najobľúbenejších športov celkovo.

 

Ako vnímate vzájomnú spoluprácu s hokejovým klubom?

Vnímame ju ako veľmi pozitívnu, nakoľko nielen reklama na mantinely je pre našu firmu dôležitá, ale aj reklama v podobe nábytkov, ktoré sa nachádzajú na zimnom štadióne.

 

Čakajú nás posledné zápasy základnej časti, čo by ste odkázali fanúšikom pred poslednými kolami? Prečo by mali prísť podporiť náš tím?

Odkázali by sme im, že práve teraz je najdôležitejšie prísť podporiť mužstvo, aby sa získali potrebné body.

 

Momentálne sme síce na 12. mieste, ale stále bojujeme a v posledných zápasoch pravidelne bodujeme. Aká je vaša prognóza s konečným umiestnením?

Pevne veríme, že to nebude prvé miesto od konca tabuľky.

 

Ďakujeme spoločnosti Sanas za jej priazeň a podporu v priebehu sezóny 2022/23.

 

Foto: Peter Ilenčík