HC 21 Prešov | Official web

Rozhovor s partnerom: IZO 4

Prinášame vám sériu rozhovorov s partnermi hokejového klubu HC MV Transport Prešov. Portfólio našich partnerov je naozaj široké a rôznorodé, no všetkých spája spoločná láska k najrýchlejšej hre na svete. Týmto im tiež chceme vyjadriť našu nesmiernu vďaku za podporu. Naším ďalším respondentom bol vedúci obchodu spoločnosti IZO 4 Pavol Vavrek.

 

Na úvod nám, prosím, predstavte vašu spoločnosť.

IZO 4, s.r.o. je jednou z popredných spoločností na výrobu a spracovanie polystyrénu na Slovensku. Vznikla v roku 2004 so zameraním na výrobu tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu EPS. Naše výrobky sme prvýkrát uviedli na slovenský trh v roku 2005. Počas uplynulých rokov sme úspešným dodávateľom polystyrénových produktov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

V roku 2007 sa IZO 4 stala držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality: EN ISO 9001. Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch v Michalovciach na východnom Slovensku. Plocha areálu predstavuje 15 000 m2, z čoho výrobná hala zaberá 5 600 m2. Jedným z dôvodov výberu pôsobnosti v tomto regióne bolo tiež pomôcť jeho rozvoju a ľuďom, ktorí v ňom bývajú.

Našim cieľom je stať sa popredným výrobcom na Slovensku s inovatívnym prístupom v oblasti používania expandovaného polystyrénu v stavebníctve s dôrazom na kvalitu.

 

Partnerom klubu ste už druhú sezónu, prečo ste sa rozhodli podporiť prešovský hokejový klub? A vlastne prečo práve hokej?

Hokej je naša srdcová záležitosť, už dlhšie podporujeme aj michalovský hokej, keďže sídlime v Michalovciach. V Prešove sme sa rozhodli podporiť hokej v prvom rade kvôli „hokeju“, tento región je nám blízky a máme tu zároveň veľa obchodných partnerov a klientov.

 

Ako vnímate vzájomnú spoluprácu s hokejovým klubom?

Vzájomná spolupráca s klubom je na vysokej úrovni. Sme nadmieru spokojní so službami a komunikáciou klubu.

 

Čakajú nás posledné zápasy základnej časti, čo by ste odkázali fanúšikom pred poslednými kolami? Prečo by mali prísť podporiť náš tím?

Veríme, že na posledné zápasy základnej časti príde čo najviac fanúšikov podporiť prešovský tím, chlapci to budú potrebovať, pri zbieraní posledných veľmi dôležitých bodov.

 

Momentálne sme síce na 12. mieste, ale stále bojujeme a v posledných zápasoch pravidelne bodujeme. Aká je vaša prognóza s konečným umiestnením?

Síce sme na 12-om mieste, ale momentálny herný prejav a bojovnosť je na veľmi dobrej úrovni a pevne veríme, že to tak ostane do konca základnej časti, s pozitívnym výsledkom pre prešovský hokej.

 

Ďakujeme spoločnosti IZO 4 za jej priazeň a podporu v priebehu sezóny 2022/23.

 

Foto: Peter Ilenčík