HC 21 Prešov | Official web

Rozhovor s partnerom: IPS Logistics

Prinášame vám sériu rozhovorov s partnermi hokejového klubu HC MV Transport Prešov. Portfólio našich partnerov je naozaj široké a rôznorodé, no všetkých spája spoločná láska k najrýchlejšej hre na svete. Týmto im tiež chceme vyjadriť našu nesmiernu vďaku za podporu. Naším ďalším respondentom bol konateľ spoločnosti IPS Logistics.

 

Na úvod nám, prosím, predstavte vašu spoločnosť.

Sme špedičná spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov. Prepravíme našim klientom čokoľvek v čo najkratšom čase za rozumnú cenu.

 

Síce to vyplýva už z názvu, ale prezraďte, prosím, našim fanúšikom čomu sa venuje vaša spoločnosť?

Spoločnosť IPS Logistics s.r.o. sa špecializuje na vnútroštátnu a medzinárodnú kamiónovú prepravu a expresnú prepravu. Vieme zabezpečiť prepravy klasickými plachtovými návesmi, mega či frigo návesmi, a to či už ako celovozy alebo aj ako dokládky. Samozrejmosťou sú aj expresné prepravy. Spolupracujeme s domácimi, ale aj s viacerými zahraničnými dopravnými spoločnosťami, najmä Poliakmi a Maďarmi, s cieľom uspokojiť potreby našich klientov za čo najlepšiu cenu.

 

Partnerom klubu ste už druhú sezónu, prečo ste sa rozhodli podporiť prešovský hokejový klub? A vlastne prečo práve hokej?

Verili sme, že prešovský hokejový tím bude mať obrovskú motiváciu dosiahnuť úspech, nakoľko veľmi dlhé obdobie v Prešove vrcholový hokej neexistoval. Prečo hokej? Lebo hokej je šport, ktorý sa teší celosvetovej obľube a na Slovensku obzvlášť. Samozrejme aj my ako vedenie spoločnosti veľmi inklinujeme k hokeju.

 

Ako vnímate vzájomnú spoluprácu s hokejovým klubom?

Je vidieť veľkú snahu zo strany hokejového klubu najmä čo sa týka možnosti prezentácie jeho partnerov. Vítame propagáciu v online priestore ale samozrejme aj priamo na hokejovom ľade.

 

Čakajú nás posledné zápasy základnej časti, čo by ste odkázali fanúšikom pred poslednými kolami? Prečo by mali prísť podporiť náš tím?

Chceli by sme požiadať fanúšikov o čo najväčšiu podporu pre svojich zverencov. Hokej sa hrá práve kvôli nim, aj keď si to človek mnohokrát neuvedomuje. Ak je dobrá atmosféra počas zápasu, veľakrát sa to počíta ako ďalší hráč na ľade.

 

Momentálne sme síce na 12. mieste, ale stále bojujeme a v posledných zápasoch pravidelne bodujeme. Aká je vaša prognóza s konečným umiestnením?

Nádej umiera posledná a my veríme, že sa „Koňarom“ podarí nielen zachrániť ale aj postúpiť do vyraďovacích bojov.

 

Ďakujeme spoločnosti IPS Logistics za jej priazeň a podporu v priebehu sezóny 2022/23.

 

Foto: Peter Ilenčík