HC 21 Prešov | Official web

Rozhovor s partnerom: DD21

Prinášame vám sériu rozhovorov s partnermi hokejového klubu HC MV Transport Prešov. Portfólio našich partnerov je naozaj široké a rôznorodé, no všetkých spája spoločná láska k najrýchlejšej hre na svete. Týmto im tiež chceme vyjadriť našu nesmiernu vďaku za podporu. Naším prvým respondentom bol majiteľ spoločnosti DD21 Daniel Dobrovič.

 

Na úvod nám, prosím, predstavte vašu spoločnosť.

Spoločnosť je autorizovaným predajným a servisným partnerom značky Xerox a taktiež dodávateľom komplexnej dodavky IT techniky a spotrebného materiálu pre všetky tlačiarne a multifunkčné zariadenia rôznych značiek.

 

Prezraďte prosím našim fanúšikom čomu sa venuje vaša spoločnosť?

Priorita spoločnosti je predaj, servis a prenájom zariadení Xerox.

 

Partnerom klubu ste už druhú sezónu, prečo ste sa rozhodli podporiť prešovský hokejový klub? A vlastne prečo práve hokej?

V Prešove absentoval hokej po rekonštrukcii štadióna. Klub sa rozpadol. Chceli sme spolu naštartovať, začať novu éru hokeja v Prešove. Hokej som hrával, hrávam a budem hrať. Mám k nemu veľmi blízky vzťah. Je to pre mňa najkrajší kolektívny šport.

 

Ako vnímate vzájomnú spoluprácu s hokejovým klubom?

Spolupráca je do dobrej úrovni.

 

Čakajú nás posledné zápasy základnej časti, čo by ste odkázali fanúšikom pred poslednými kolami? Prečo by mali prísť podporiť náš tím?

V posledných 10tich zápasoch sme vyhrali sedemkrát. To znamená, že náš klub sa zlepšuje, hráči sú zohratí, vedia o sebe. Áno, je síce pred koncom, ale vždy vieme zabojovať a umiestniť sa vyššie. Hráčov veľmi motivuje skandujúce obecenstvo, no niekedy mám pocit, že sedím na kare (úsmev).

 

Momentálne sme síce na 12. mieste, ale stále bojujeme a v posledných zápasoch pravidelne bodujeme. Aká je vaša prognóza s konečným umiestnením?

Budem šťastný aj za 11 miesto. Čakali sme podstatne viac, ale taký je šport.

 

Ďakujeme spoločnosti DD21 za jej priazeň a podporu v priebehu sezóny 2022/23.

 

Foto: Peter Ilenčík