HC 21 Prešov | Official web

Už sme HC MV Transport Prešov!

Ani vo svojej druhej extraligovej sezóne po vyše dvoch dekádach nebude Prešov bez generálneho partnera. A čo viac, novým najväčším podporovateľom hokeja na Šariši sa stáva lokálna firma. Sme veľmi radi, že spoločnosť MV Transport Slovakia a.s. pokračuje v spolupráci s naším klubom.

 

Do portfólia partnerov patrila spoločnosť už vlani. Jej majiteľ, Martin Vaľko, je nadšeným podporovateľom prešovského športu, čo dokázal už v minulej sezóne. V tomto roku sa spolupráca so spoločnosťou MV Transport ešte posunie na ďalšiu úroveň a z nášho klubu sa oficiálne stáva HC MV Transport Prešov. Pod týmto názvom budeme v sezóne 2022/23 vystupovať.

 

Generálnym partnerom prešovského hokeja sa stáva spoločnosť, ktorej činnosťou je expresná preprava zásielok pre automobilový a strojárenský priemysel. V tomto odvetví je dôležité byť neprestajne pripravený na akúkoľvek výzvu, počínať si spoľahlivo, rýchlo a hlavne kvalitne. Toto všetko sú atribúty, ktoré taktiež musí spĺňať každý špičkový športový klub a preto by ani naše športové ciele nemali byť o nič menšie.

 

„Hokej v Prešove sme ako spoločnosť podporovali aj minulú sezónu. Podporujeme aj iné športy v Prešove a po úspešnom vstupe našich chlapcov do sezóny, sme sa rozhodli, že vstúpime do klubu ako generálny partner, aby sme takouto formou pomohli klubu k dosahovaniu víťazstiev, a aby sme všetci v Prešove mali z hokeja radosť,“ povedal pri príležitosti uzavretia dohody s klubom majiteľ spoločnosti Martin Vaľko.

 

Ten má na začiatku tejto novej epochy oboch strán jasný cieľ. „Verím, že táto spolupráca bude dlhodobá a úspešná, a že cieľ, ktorý sme si dali, a to extraligové finále v Prešove, bude do 2 rokov splnený.“

 

Nezostáva nám teda iné, než sa spoločne pustiť do práce a napredovať za lepšími zajtrajškami hokeja v Prešove.