HC 21 Prešov | Official web

Vstupenky na historické štvrťfinále so Slovanom už v predaji

HC Grotto Prešov vyradilo v predkole play-off Tipos extraligy HK Spišská Nová Ves 3:0 na zápasy. Teraz nás čaká štvrťfinále play-off v ktorom narazíme na víťaza základnej časti HC Slovan Bratislava. Táto séria sa odohrá na štyri víťazné zápasy. V piatok a v sobotu nastúpime na klzisku súpera, potom v utorok 29. marca a stredu 30. marca sa séria presťahuje do metropoly Šariša. Vstupenky na domáce zápasy so Slovanom sú už v predaji.

 

Po 27 rokoch opäť v extraligovom play-off a ešte k tomu proti takému atraktívnemu súperovi. Napriek role jasného outsidera nemienime byť iba do počtu a jedného z favoritov na titul sa pokúsime prekvapiť. Pomôcť nám môžete aj vy, naši fanúšikovia.

 

Predaj vstupeniek začína a už teraz si môžete v sieti Ticketportal zakúpiť akciový balíček na oba zápasy za 25 eur. Neskôr spustíme predaj lístkov na jednotlivé zápasy. Zľavnené lístky budú dostupné tak ako aj doteraz na pokladni pred zápasom. Permanentky na základnú časť, ktoré sme neskôr rozšírili aj na Slovenský pohár a predkolo play-off, počas samotného play-off neplatia.

 

Naši fanúšikovia ukázali počas základnej časti i počas série so Spišskou Novou Vsou svoju vášeň a veľkú podporu. Veríme, že prídete chlapcov podporiť aj proti Slovanu. Nebolo jediného hráča, ktorý by z prešovských fanúšikov nebol po skončení série so Spišiakmi nadšený.

 

Domáce zápasy so Slovanom sa uskutočnia v utorok 29. marca a v stredu 30. marca o 18:00.

 

 

Foto: Peter Ilenčík