HC 21 Prešov | Official web

HC Grotto Prešov želá príjemné prežitie vianočných sviatkov

Najkrajšie sviatky v roku sú tu. Všetci si užívame vianočnú pohodu a relax, podobne tak my a náš klub. HC Grotto Prešov by touto cestou rado vyjadrilo svoju veľkú vďaku prešovským fanúšikom za ich neochvejnú podporu a zaželalo im šťastné a veselé Vianoce. Veríme, že sa s vami budeme môcť už čoskoro stretnúť a privítame vás na tribúnach.

 

„Víťazstvo v Košiciach patrí vám, najlepším fanúšikom hokeja na Slovensku! Aj v týchto ťažkých časoch cítime, že Vám na prešovskom tíme záleží a podporujete ho aj na diaľku. Užite si toto víťazstvo, a z celého srdca Vám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov,“ povedal po stredajšom zápase na ľade Košíc majiteľ klubu Robert Ľupták.

 

Pridal sa aj hlavný tréner tímu Ernest Bokroš, ktorý želá prešovským fanúšikom šťastné Vianoce v mene celej kabíny: „V mene celého tímu tiež chceme fanúšikom popriať šťastné, veselé a pohodové sviatky,“ odkázal náš tréner.

 

Všetci svorne vám teda želáme len tie najkrajšie a najpohodovejšie Vianoce. Veríme, že sa čoskoro opäť stretneme na tribúnach nášho zimného štadióna.

 

Foto: Peter Ilenčík