HC 21 Prešov | Official web

Vyjadrenie majiteľa klubu k aktuálnym výsledkom HC Grotto Prešov

Ospravedlňujem sa všetkým fanúšikom, mestu Prešov a partnerom klubu za výsledky nášho tímu.

 

Aj keď sme v domácich zápasoch nehrali zle a dvakrát zvíťazili, naše celkové výsledky nie sú dôstojné a hodné reprezentácie mesta Prešov. Uvedomujem si to a beriem všetku zodpovednosť za doterajšie výsledky na seba.

 

Hokejové leto bolo náročné a do posledného momentu sme pripravovali zázemie pre Extraligu. Aj to sa zrejme podpísalo pod slabšiu prípravu hráčskeho kádra. Prešov určite nepatrí na dno tabuľky a urobím všetko pre to, aby som to zmenil.

 

Ak sa naša hra a najmä výsledky v krátkom čase nezlepšia, prejde náš tím veľkou obmenou. Momentálne sa obzerám za vhodnými posilami a všetci hráči v aktuálnom kádri budú musieť tvrdo bojovať o to, aby si miesto v tíme zaslúžili.

 

Aj keď sme momentálne na dne extraligovej tabuľky, cítim obrovskú podporu od fanúšikov. Prešovčania, chcem sa vám zo srdca poďakovať za to, že stojíte pri našom tíme a každý zápas nás v hojnom počte povzbudzujete.

 

Róbert Ľupták, majiteľ HC GROTTO Prešov

 

Foto: TASR