HC 21 Prešov | Official web

V nedeľnom zápase privítame obhajcov titulu zo Zvolena

HC Grotto Prešov nastúpi v nedeľu na domáci zápas 7. kola Tipos extraligy proti atraktívnemu súperovi zo Zvolena. Naši hokejisti v ňom budú chcieť potvrdiť dobrú fazónu na domácom ľade, na ktorom sa im aj vďaka mohutnej podpore fanúšikov darilo. Zvolenčania našu hru istotne dobre preveria.

 

„Koňare“ nastúpia na zápas po tesnej prehre na ľade Košíc. Prešovčania sa v Steel Aréne prezentovali zodpovednou hrou smerom dozadu, pričom sa spoliehali hlavne na skvelého Nikitu Bespalova. Pred zrakmi domácich fanúšikov určite budeme chcieť potvrdiť solídnu formu na domácom ľade, na ktorom sme zdolali Trenčín a Banskú Bystricu, a o gól sme podľahli Popradu.

 

Zostava HC Grotto Prešov v poslednom zápase: Bespalov (Petrík) – Bakala, Rais, Ľalík, Růžička, Jendroľ, Turan, F. Fekiač – Sýkora, Čacho, Charbonneau – Žilka, Klíma, Jokinen – Halama, Zagrapan, Magdolen – Šimun, V. Fekiač, Bača – Miškuf.

 

Náš dnešný súper vstúpil do novej sezóny so striedavými výsledkami. Do Prešova cestuje tím obhajcov titulu víťazne naladený, keď v poslednom zápase zdolal veľkého rivala z Banskej Bystrice. Zvolenčania momentálne držia s ôsmimi bodmi v tabuľke siedme miesto.

 

Zostava HKM Zvolen v poslednom zápase: Rahm – Kubka, Hraško, Hain, Kotvan, Roy, Thow, S. Barcík – Meliško, Marcinek, Csányi – Jedlička, Puliš, Zuzin – Saracino, Mikúš, Ully – Chlepčok, Gubančok, Ďuriš.

 

Úvodné buly je naplánované na 17:00. Lístky si môžete zakúpiť už teraz v sieti Ticketportal, kde však nájdete len základné vstupenky v cene 9 eur. Zľavnené lístky pre ZŤP a deti od 6 do 12 rokov (cena vstupeniek pre tieto kategórie je 4,50 eura) bude možné zakúpiť len v pokladni zimného štadióna, ktorá sa otvára dve hodiny pred úvodným buly. Deti do 6 rokov majú vstup naďalej zdarma.

 

Aj v dnes sme si pre vás pripravili atraktívnu súťaž a tombolu o hodnotné ceny, napríklad dres HC Grotto Prešov, lístky na ďalší domáci zápas so Slovanom Bratislava či bagety nášho generálneho partnera Grotto.

 

Pripomíname tiež, že pri vstupe je taktiež nevyhnutné predložiť doklad o očkovaní, prekonaní ochorenia COVID-19 alebo negatívny test v súlade s pravidlami platnými pre okres Prešov podľa COVID automatu.

 

Prosíme vás, aby ste na štadión prišli v dostatočnom predstihu, vopred si pripravili všetky doklady a doniesli na papieri napísané meno s telefonickým alebo mailovým kontaktom.

 

Zároveň chceme divákov upozorniť, aby nevhadzovali akékoľvek predmety na hraciu plochu, neničili a nepoškodzovali štadión, nevyužívali pyrotechniku či ďalšie zakázané predmety. Štadión je plne vybavený kamerovým systémom a v prípade nedodržania tohto zákazu bude takéto konanie potrestané doživotným zákazom vstupu na zimný štadión, pokutou 5000€ a klub bude od vinníka vymáhať aj uhradenie všetkých vzniknutých škôd, ktoré vzniknú nepovoleným správaním jednotlivca.

 

Foto: Peter Ilenčík