HC 21 Prešov | Official web

Prešov čaká na domácom ľade zápas proti Dukle Trenčín

HC Grotto Prešov za sebou nemá dokonalý vstup do novej sezóny. Tá je však stále na svojom začiatku a stále to môžeme napraviť. Po sérii troch prehier proti Spišskej Novej Vsi, Popradu a Novým Zámkom, privítajú Prešovčania na domácom ľade Duklu Trenčín. Zápas odohráme v „nedeľnom“ čase už o 16:00. Dôležitý bude nielen celkový výsledok, ale aj predvedená hra. Naši chlapci preto budú potrebovať každého jedného z vás.

 

Na ihriskách súperov nám to zatiaľ príliš nevychádza, ale zápasy na domácom ľade s Banskou Bystricou a Poporadom boli zo strany hráčov HC Grotto Prešov kvalitné. To nás napĺňa dôverou, že s pomocou prešovského fanúšika dokážeme zvrátiť sériu troch prehier a vybojovať dobré body. Stále síce nemôžeme rátať s Brettom Welychkom, no Ján Sýkora v Nových Zámkoch už hral.

 

Zostava HC Grotto Prešov v poslednom zápase: Petrík (Bespalov) – Jendroľ, Turan, Bakala, Rais, Ľalík, Růžička, Bača, F. Fekiač – Zagrapan, V. Fekiač, Šimun – Žilka, Čacho, Charbonneau – Sýkora, Klíma, Jokinen – Krasničan, Miškuf, Magdolen.

 

Podobne ako nám, ani trenčianskej Dukle štart do sezóny nevyšiel. Dnes sa vlastne v Prešove stretnú dvaja tabuľkoví susedia. Trenčania v štyroch zápasoch zaknihovali jedno víťazstvo proti Michalovciam. Podľahli však Slovanu Bratislava, Liptovskému Mikulášu a naposledy aj Banskej Bystrici. Podobne ako naši hráči, ani hokejisti Dukly ešte na klzisku súpera nezískali ani bod.

 

Zostava HK Dukla Trenčín v poslednom zápase: Bowns – Crinon, Kudla, Lemcke, Starosta, Meszároš, Nemčík, Martiška – Tybor, Mikyska, Honzek – Rehuš, Paukovček, M.Valach – Beták, J.Švec, J.Minárik – Krajčovič, Stránský, Krajč.

 

Ako sme už uviedli, zápas odohráme v nedeľu o 16:00 na domácom ľade. Vstupenky si môžete zakúpiť už teraz v sieti Ticketportal. K dispozícii budú aj priamo v pokladni zimného štadióna pred štartom stretnutia. Cena vstupenky je 9 eur, deti do 5 rokov majú vstup zdarma.

 

Dnešný zápas vám v spolupráci s naším generálnym partnerom, spoločnosťou Grotto, spestríme radom zaujímavých súťaží. Počas prvej prestávky si zahráme o viaceré ceny, vrátane trička Grotto. Súťažiť sa bude v streľbe na bránu zo stredového kruhu.

 

V druhej prestávke nás čaká žrebovanie tomboly, ktorá mala premiéru v stretnutí proti Popradu. Súťažiť budeme o tri chutné bagety Grotto, o dva lístky na nasledujúci domáci zápas proti Zvolenu a hlavnou cenou je podpísaný dres nášho útočníka Martina Krasničana. Cena tombolového lístka je 1 euro, pričom rodiny s deťmi od 5 do 10 rokov a ZŤP dostanú jeden lístok zdarma.

 

Pre ďalšie informácie nezabudnite sledovať náš FacebookInstagram, kde neustále prinášame novinky zo zákulisia nášho klubu.

 

Pripomíname tiež, že pri vstupe je taktiež nevyhnutné predložiť doklad o očkovaní, prekonaní ochorenia COVID-19 alebo negatívny test v súlade s pravidlami platnými pre okres Prešov podľa COVID automatu.

 

Prosíme vás, aby ste na štadión prišli v dostatočnom predstihu, vopred si pripravili všetky doklady a doniesli na papieri napísané meno s telefonickým alebo mailovým kontaktom.

 

Zároveň chceme divákov upozorniť, aby nevhadzovali akékoľvek predmety na hraciu plochu, neničili a nepoškodzovali štadión, nevyužívali pyrotechniku či ďalšie zakázané predmety. Štadión je plne vybavený kamerovým systémom a v prípade nedodržania tohto zákazu bude takéto konanie potrestané doživotným zákazom vstupu na zimný štadión, pokutou 5000€ a klub bude od vinníka vymáhať aj uhradenie všetkých vzniknutých škôd, ktoré vzniknú nepovoleným správaním jednotlivca.

 

Foto: Peter Ilenčík