HC 21 Prešov | Official web

HC Grotto Prešov daruje 30 výstrojov mladým hokejistom

Po trojročnom čakaní sa prešovskí hokejoví fanúšikovia môžu tešiť z návratu najrýchlejšej kolektívnej hry na svete do nášho mesta. Zo znovuotvorenia nášho zrekonštruovaného zimného štadióna sa však neraduje len seniorský hokej, ale aj deti a mládež. Prešovské mládežnícke kluby už taktiež naplno rozbehli svoju činnosť a HC Grotto Prešov ich chce podporiť.

 

17. októbra 2021 pred domácim zápasom so Slovanom Bratislava daruje HC Grotto Prešov 30 hokejových výstrojov mladým hokejistom, ktorí sa prihlásia do klubu HC Prešov Penguins. Chceme tým otvoriť cestu nádejným mladým talentom, ktorí by si jedného dňa mohli obliecť aj dres nášho seniorského klubu. Mládež je pre rozvoj hokeja nesmierne dôležitá a ani Prešov v tomto smere nechce zaostať.

 

Chceme týmto krokom nielen podporiť mládežnícky hokej v našom meste, ale tiež vyslať odkaz mladým a ich rodičom, aby prihlásili svoje deti na hokej. Ak prihlásite vaše dieťa do klubu HC Penguins Prešov, dostane jeden z tridsiatky výstrojov ako dar od HC Grotto Prešov.

 

Zároveň by sme radi povzbudili aj každého z vás k podpore mládežníckeho hokeja u nás. Viac informácií nájdete na stránkach HC Prešov PenguinsSlávia Prešov alebo na ich sociálnych sieťach (tutu).

 

 

 

Foto: Peter Ilenčík