HC 21 Prešov | Official web

Zaočkovanosť HC Grotto Prešov dosiahla sto percent

Hokejový klub HC Grotto Prešov môže s potešením oznámiť, že zaočkovanosť hráčov aj realizačného tímu proti ochoreniu COVID-19 dosiahla rovných sto percent. Všetci hráči i tréneri sú k dnešnému dňu očkovaní proti tomuto ochoreniu. Klub verí, že tým prispeje k celkovému zlepšeniu epidemiologickej situácie na Slovensku.

 

Mnohí hráči i členovia realizačného tímu už boli zaočkovaní na základe svojej registrácie v Národnom centre zdravotníckych informácií. Ďalším, ktorí vakcináciu ešte nepodstúpili, dal klub v pondelok možnosť zaočkovať sa priamo na zimnom štadióne, keď do kabíny zavítala mobilná očkovacia jednotka. Všetci doteraz nevakcinovaní hráči a členovia realizačného tímu túto príležitosť aj využili. Vďaka tomu môže HC Grotto Prešov oznámiť, že dosiahol stav plnej zaočkovanosti tímu.

 

Veríme, že týmto krokom prispejeme k celkovému zlepšeniu epidemiologickej situácie na Slovensku. HC Grotto Prešov chce otvoriť brány svojho zimného štadióna všetkým oddaným fanúšikom klubu bez ohľadu na to, či vakcináciu podstúpili alebo nie. Hokej a šport je tu preto, aby všetkých ľudí spájal a náš tím chce byť poslom tejto myšlienky.

 

Zdroj foto: Peter Ilenčík