HC 21 Prešov | Official web

Permanentky na sezónu 2021/22 v predaji od utorka

Premiérová sezóna HC Grotto Prešov vyvolala v treťom najväčšom meste Slovenska veľký záujem o ľadový hokej. V závere prípravy i v úvode nového ročníka zavítali fanúšikovia na prešovský zimný štadión v hojnom počte, čo si klub nesmierne váži. Dnes s potešením oznamujeme, že do predaja smerujú aj permanentky na domáce zápasy HC Grotto Prešov v sezóne 2021/22.

 

Predaj sezónnych permanentiek je tu. Začne už v utorok, 28. septembra 2021 o 10:00 hod. na sekretariáte klubu na prešovskom zimnom štadióne. Od 16:00 budú k dispozícii aj v pokladni zimného štadióna. Cena permanentky je 230 eur a umožní vám vstup na všetky domáce zápasy HC Grotto Prešov v základnej časti Tipos extraligy v sezóne 2021/22.

 

Kúpou permanentky nielen podporíte prešovský hokej, ale získate tiež právo prednostného vstupu na domáce zápasy nášho klubu v prípade obmedzenia kapacity. Za súčasnej situácie, kedy nikto z nás nevie, ako sa bude epidemiologická situácia ďalej vyvíjať a koľkým z vás budeme môcť umožniť vstup na štadión, vás preto chceme uistiť, že budeme robiť všetko pre to, aby sme držiteľom permanentiek umožnili vstup na zápasy za akejkoľvek situácie.

 

Veľmi nám záleži na všetkých fanúšikoch a veľmi radi by sme umožnili vstup na zápasy všetkým bez rozdielu. Avšak podľa platného COVID automatu budeme musieť v prípade zhoršenia pandemickej situácie a prechodu do čiernej fázy pustiť na tribúny len zaočkované osoby. Aj preto odporúčame kúpu permanenky najmä zaočkovaným fanúšikom.

 

Foto: Peter Ilenčík