HC 21 Prešov | Official web

1299-dňové čakanie skončilo! Vstupenky na prvý zápas už v predaji

Nedeľa, 19. september 2021 o 17:00, bude pre prešovský hokej veľkým dňom. V rámci Slovenského pohára sa na ľade nášho hokejového štadióna stretnú mužstvá HC Grotto Prešov a HK DUKLA Ingema Michalovce. Na tento duel sú srdečne pozvaní aj všetci naši fanúšikovia.

Viete, kedy naposledy otvoril prešovský štadión svoje brány fanúšikom? Bolo to presne 28. februára 2018 v zápase semifinále play-off St. Nicolaus 1. hokejovej ligy proti HK Dukla Ingema Michalovce. Svojmu súperovi sme vtedy podľahli 2:4 a v drese Prešova sa gólovo presadili Samo Chalupa a Ďuri Prokop. Z tribún tento zápas sledovalo 2520 divákov.

Je trochu paradoxné, že proti rovnakému súperovi sa obrodený prešovský hokejový klub predstaví aj pri oslave svojho znovuzrodenia. V nedeľu sa skončí 1299 dní trvajúce čakanie, ktoré museli Prešovčania vydržať, kým si budú môcť konečne pozrieť svoj domáci hokejový tím na vlastné oči. Žiaľ, podobnú návštevnosť ako pred vyše tromi rokmi nenaplníme, keďže musíme rešpektovať platné protipandemické opatrenia.

Tribúny smie HC Grotto Prešov otvoriť „len“ pre 1300 divákov a pevne veríme, že presne toto číslo sa nám aj podarí dosiahnuť a zápas dostane nálepku „vypredané“. Lístky si môžu fanúšikovia zakúpiť už teraz v sieti Ticketportal alebo v nedeľu od 15:00 priamo na zimnom štadióne.

Jednotná cena vstupenky: 7 eur. Deti do 10 rokov: ZADARMO

Vstup na zápas bude umožnený v rámci systému OTP (očkovaní, testovaní, prekonali ochorenie COVID-19) podľa platného COVID automatu. Pri vstupe bude podľa platných nariadení taktiež nutné odovzdať papier s menom a telefonickým alebo emailovým kontaktom.

Veríme, že prídete povzbudiť našich chlapcov, ktorých čaká tretí zápas B-skupiny Slovenského pohára. Ak získame v tomto zápase aspoň bod, stane sa Prešov víťazom skupiny. V prípade prehry spoločne „nažhavíme“ naše hokejové kalkulačky.