HC 21 Prešov | Official web

Hokej sa vracia do Prešova!

Delia nás doslova už len dni. Zdá sa to ako večnosť, čo bol náš zimný štadión svedkom ligového hokeja. Najvyššiu hokejovú súťaž stratilo tretie najväčšie mesto na Slovensku v roku 1999, o devätnásť rokov neskôr odišla aj druhá najvyššia. Viac ako trojročné čakanie sa však onedlho skončí. Náš zimný štadión opäť otvorí svoje brány a privíta v ňom Tipos extraligu.

 

Novovzniknutý HC 21 Prešov pod vedením generálneho manažéra Róberta Ľuptáka a trénera Ernesta Bokroša prevezme časť dedičstva po odchádzajúcom HC 07 Detva. Klub sa odeje do tradičnej bielo-červeno-čiernej kombinácie a verme, že „koňarov“ poženú za víťazstvami aj oddaní fanúšikovia.

Klub už oznámil zloženie kádra v novej extraligovej sezóne. Jeho lídrom bude kapitán a miestny odchovanec Marek Zagrapan. Vedenie v týchto dňoch dolaďuje viaceré detaily, aby bolo do štartu sezóny všetko pripravené po technickej aj ľudskej stránke.

 

Blížime sa teda do cieľovej rovinky a spustenie tejto webovej stránky je ďalším krokom vo vrcholiacej príprave. Na hc21presov.sk nájdete všetky potrebné novinky, rovnako však sledujte aj naše sociálne siete.