HC 21 Prešov | Official web

Spúšťame online fan-shop HC 21 Prešov!

Príprava prešovských hokejistov na novú extraligovú sezónu je v plnom prúde. Chlapci na ľade makajú na sto percent, aby mohli v novej sezóne prinášať radosť fanúšikom v metropole Šariša. Hráči nezaháľajú a zaostať by nemali ani naši fanúšikovia. Na reštart hokeja v Prešove by ste sa mali dobre pripraviť aj vy. V spolupráci s Forfanshop.com sme spustili predaj fanúšikovských predmetov HC 21 Prešov.

 

V ponuke Forfanshopu samozrejme nesmie chýbať ani HC 21 Prešov. V spolupráci so spoločnosťou 3b sme si pre vás pripravili poriadnu nádielku, ktorú nájdete na ich eshope. Veď hokejová Tipos extraliga je pre naše mesto niečo ako druhé Vianoce. A čo k Vianociam neodmysliteľne patrí? Samozrejme darčeky. Potešte preto seba alebo svojich blízkych, kúpou fanúšikovských predmetov, čím podporíte aj hokejový klub HC 21 Prešov.

Ponuka je pestrá a veľmi široká ako to už na Forfanshope býva. Nájdete tam dresy, tričká, mikiny, bundy, šiltovky a ďalšie predmety. K dispozícii sú ako bavlnené, tak dresové tričká viacerých farieb a všetkých veľkostí, vrátane detských. Tieto tričká, dresy a aj ďalšie predmety v ponuke si môžete prizdobiť vlastným menom a číslom, prípadne menom a číslom vášho obľúbenca zo zostavy prešovských Koňarov.

 

Fanúšikov z Prešova a blízkeho okolia pritom nemusí trápiť ani cena za dopravu. Náš partner Forfanshop totiž ponúka možnosť osobného odberu zdarma priamo vo svojej prevádzke na Sabinovskej 151 v Prešove. Pri nákupe nad 50€ je zadarmo aj doprava v rámci celého Slovenska.

 

Každý si nájde niečo svoje, navštívte Forfanshop.com a pozrite si kompletnú ponuku.