HC 21 Prešov | Official web

Prvá autogramiáda HC 21 Prešov. Príďte sa stretnúť s hráčmi na kúpalisko Delňa

Pre všetkých hokejových fanúšikov a najmä fanúšikov HC 21 Prešov sme si pripravili vôbec prvé stretnutie s hráčmi nášho klubu. V spolupráci s našim partnerom, neziskovou organizáciou Pierott, sa zúčastníme v poradí ôsmeho ročníka Pierott Day, na ktorý všetkých srdečne pozývame. 4. septembra 2021 prídeme spolu s našimi hráčmi na kúpalisko Delňa spoločne pomôcť dobrej veci.

 

Vlastný program Pierott Day začína okolo jednej hodiny popoludní a zameraný je hlavne na rodiny s deťmi. Chýbať nebudú nafukovacie atrakcie, trampolíny, maľovanie na tvár a v neposlednom rade, hráči nášho HC 21 Prešov, ktorí dorazia o tretej hodine. Vstup je voľný.

 

Svoju účasť potvrdil kapitán Marek Zagrapan, Roman Petrík, David Růžička, Ján Sýkora, Brett Welychka, Tommi Jokinen a Martin Krasničan. Našich hráčov vám predstavíme o tretej hodine na pódiu, po ktorom bude nasledovať autogramiáda. Deti i dospelí tak majú možnosť stretnúť prešovských extraligistov, odfotiť sa s nimi a aj tiež si zakúpiť dresy, tričká, šiltovky a ďalšie fanúšikovské predmety nášho klubu.

 

Autogramiádu sme si pre vás pripravili v spolupráci s neziskovou organizáciou Pierott, ktorá už od roku 2013 pomáha deťom a rodinám, ktoré pomoc potrebujú. Poďme spoločne podporiť dobrú vec.

 

Čakáme vás v sobotu 4. septembra na Delni.